Decizia CNA în cazul Stelei a blocat pe toată lumea: “E ridicol! / Ați auzit de Associazione Sportiva Dilettantistica?”

Decizia CNA în cazul Stelei a blocat pe toată lumea: E ridicol! / Ați auzit de Associazione Sportiva (...)

Decizia CNA în cazul Stelei a blocat pe toată lumea: E ridicol! / Ați auzit de Associazione Sportiva Dilettantistica?

Ce sancțiuni riscă FCSB dacă clubul va fi considerat vinovat pentru focarul de COVID-19
Ce sancțiuni riscă FCSB dacă clubul va fi considerat vinovat pentru focarul de (…)

Deian Sorescu, câinele-fantomă. Detalii despre căpitanul lui Dinamo: E supărat, dispare din joc
Deian Sorescu, câinele-fantomă. Detalii despre căpitanul lui Dinamo: “E supărat, (…)

Patrice Evra, reacție dură înaintea galei pentru Balonul de Aur: Ce a câștigat Messi anul ăsta? M-am săturat!
Gala pentru Balonul de Aur se apropie, iar după ce France Football a anunțat lista (…)

Ce a putut să facă Steliano Filip după Gaz Metan – Dinamo 2-1! S-a dus glonț la arbitru. Domn’le, lasă-mi ceasul!
Ce a putut să facă Steliano Filip după Gaz Metan – Dinamo 2-1! S-a dus (…)

Ce a putut să facă Steliano Filip după fluierul final! S-a dus glonț la arbitru după Gaz Metan – Dinamo 2-1
Ce a putut să facă Steliano Filip după fluierul final! S-a dus glonț la (…)

Ilie Poenaru a dezvăluit ce discuție bărbătească a avut cu Ronaldo Deaconu: ”De ce nu faci la fel și acum, Roni?!”
Ilie Poenaru a dezvăluit ce discuție bărbătească a avut cu Ronaldo (…)

Ronaldo Deaconu, după golurile splendide contra lui Dinamo: O seară de generic! Am primă dublă azi
Ronaldo Deaconu (24 de ani), mijlocașul ofensiv de la Gaz Metan Mediaș, a avut parte (…)

Un lider al lui Dinamo, copleșit după un nou eșec: ”Atât s-a putut, e cel mai greu moment din istoria clubului!”
Un lider al lui Dinamo, copleșit după un nou eșec: ”Atât s-a putut, e cel (…)

Mircea Rednic, mesaj clar pentru vedetele de la Dinamo: Să se implice mai mult
Mircea Rednic, mesaj clar pentru vedetele de la Dinamo: “Să se implice mai (…)

Gaz Metan Mediaș – Dinamo 2-1. Două super goluri în două minute pentru Ronaldo Deaconu. Câinii, un singur șut pe poartă
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 2-1. Două super goluri în două minute pentru Ronaldo (…)

Penalty controversat pentru Dinamo la Mediaș: Jenant! Ca la Liga 2, pe vremuri
Dinamo a beneficiat de un penalty controversat în meciul cu Gaz Metan, de la Mediaș, (…)
Ronaldo Deaconu, comparat cu Gică Hagi în studioul Digi Sport: ”Care din ele e golul etapei? A intrat în (…)
Ronaldo Deaconu, comparat cu Gică Hagi în studioul Digi Sport: ”Care din ele e golul (…)
Decizie surprinzătoare a lui Rednic. Sorescu, schimbat pentru prima dată în acest sezon, la pauza (…)
Dinamo a fost condusă la două goluri de Gaz Metan, la pauza meciului de la (…)
Țineți-vă bine! Ronaldo de România, două super goluri la indigo în două minute! Dinamo, (…)
Țineți-vă bine! Ronaldo de România, două super goluri la indigo în (…)
Mihai Stoica anunță câți jucători are la dispoziție FCSB pentru meciul cu CS Mioveni: (…)
FCSB este afectată de numeroase cazuri de COVID-19, atât în rândul jucătorilor, cât (…)
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 2-1, ACUM, la Digi Sport 1. Câinii, gol după un penalty contoversat. Super (…)
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 2-1, ACUM, la Digi Sport 1. Câinii, gol după un penalty (…)
E o legendă în wrestling și la Hollywood, acum vrea la Casa Albă! Dwayne ”The Rock” (…)
E o legendă în wrestling și la Hollywood, acum vrea la Casa Albă! Dwayne (…)
Decizie finală a UEFA, după ce tinerii fani ai Spartei Praga au fost acuzați de rasism la meciul cu (…)
UEFA a absolvit vineri clubul ceh Sparta Praga de acuzaţiile de rasism formulate de (…)
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Ardelenii cer un penalty și au ocazii (…)
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. Ardelenii cer un penalty și au (…)
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. ”Câinii”, fără victorie în Liga 1 (…)
Gaz Metan Mediaș – Dinamo 0-0, ACUM, la Digi Sport 1. ”Câinii”, fără (…)

[Toate articolele din: DigiSport +++]